Karnawał to wspaniały czas dla dzieci. To czas zabawy, tańców i wielkiego ucztowania, parad i balów maskowych.
W oddziałach przedszkolnych 29 stycznia 2021 roku odbył się bal karnawałowy. Był to dzień niezwykły, wyczekiwany przez dzieci od dawna. Sale przedszkolne zostały ozdobione kolorowymi balonami, serpentynami i wypełniły się niecodziennymi gośćmi. Przybyło wiele postaci z bajek: księżniczek, superbohaterów, wróżek i piratów. Byli również policjanci i strażacy, a także na bal „przyfrunęły” pszczółki, motylki i wiele innych. Wszyscy bawili się wesoło w rytmie skocznej muzyki. Radości nie było końca, a to właśnie było głównym celem balu. Uśmiechy nie znikały z twarz naszych malusińskich. Podczas zabawy znalazł się również czas na chwilę odpoczynku przy wspólnych zdjęciach.
Bal był wyjątkowy i na długo pozostanie w naszej pamięci.

Sylwia Krajewska

Natalia Łużyńska