Szanowni Państwo,

apeluję do Państwa i do uczniów naszej szkoły, aby przez 14-dniowy okres zawieszenia zajęć edukacyjnych, Państwa dzieci pozostały w domach. Nie powinny wychodzić do centrów handlowych i sklepów. Prosimy, aby zrezygnować z zajęć dodatkowych, wyjazdów czy wyjść towarzyskich.

Drodzy Uczniowie, bądźcie roztropni i odpowiedzialni podczas tych „wolnych dni”. To nie są ferie!

Jednocześnie nadmieniam, że podczas tych 14 dni uczniowie będą mogli wykonywać zadania systematycznie przysyłane im przez nauczycieli, które będą umieszczane w zakładce – Zadania domowe. Jest to również czas, który Państwa dzieci mogą wykorzystać na samodzielną naukę w domu.

Proszę, aby na bieżąco sprawdzać informacje w dzienniku internetowym.

Gabriela Rojek