Czas Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. W tę świąteczną atmosferę wprowadzili nas, 20 grudnia 2019 roku, uczniowie z klas VIIb i VIIIb, którzy przygotowali Jasełka. Wszyscy zgromadzeni w sali gimnastycznej naszej szkoły mogli przeżyć historię narodzin Jezusa Chrystusa. Byli więc: Maryja, Józef, aniołowie, pasterze, Trzej Królowie i król Herod. Młodzi aktorzy swoim występem podbili serca widowni. Szczególnego uroku inscenizacji dodały kolędy zaśpiewane przez uczniów naszej szkoły, a  przygotowane przez panią Dobromiłę Swosińską. Dzięki nim mogliśmy poczuć świąteczną radość.

Na zakończenie występu pani dyrektor Gabriela Rojek złożyła wszystkim życzenia bożonarodzeniowe.

Jasełka przygotowały panie – Martyna Kubanek i Anna Pokorzyńska.