14 października 2019r. w naszej szkole odbyła się Uroczystość Pasowania Pierwszoklasistów.

Uczniowie klas pierwszych, w obecności dyrekcji i zaproszonych gości, złożyli przyrzeczenie na sztandar szkoły. Ślubowali, że będą pilnymi uczniami i dobrymi Polakami. Obiecali również, że swym zachowaniem będą sprawiać radość rodzicom i nauczycielom.

Uroczystego aktu pasowania na ucznia dokonały wychowawczynie: Beata Witkowska, Magdalena Wojtas- Gnat i Magdalena Ciszewska.

Następnie przewodniczący rady rodziców pan Paweł Grochala pierwszoklasistom wręczył upominki, a przewodniczący samorządu uczniowskiego odczytał telegram  z życzeniami.

Uroczystość zakończyła się programem artystycznym przygotowanym przez uczniów z klasy II c i IIIc

Pasowanie na ucznia to bardzo ważne i wzruszające wydarzenie nie tylko dla pierwszoklasistów, ale także dla ich bliskich. Uroczystość ta na pewno długo pozostanie w pamięci wszystkich, którzy w niej uczestniczyli.

Uczniom klas pierwszych serdecznie gratulujemy i życzymy wielu wspaniałych chwil w naszej szkole oraz dotrzymania słów przysięgi.

foto: Martyna Krygier

foto: Wiktoria Kłosowska