20 września 2019 r. dzieci z grup: Biedronki, Motylki i Żabki obchodziły swoje święto – Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji w naszej szkole został zorganizowany turniej zadaniowy, który odbył się na szkolnym boisku. Dzieci musiały wykonać różne zadania, m.in. przenieść jajko na łyżce do określonego punktu, skoczyć przez hula-hop oraz biec w sztafecie. Po przyjaznej rywalizacji przyszedł czas na integrację podczas zabaw chustą animacyjną.

Świętowanie zakończyło się wspólnie odśpiewanym „Sto lat!” oraz rozdaniem symbolicznych medali
i drobnych słodkości.

Magda Błażyńska