W piątek 30 sierpnia 2019r. o godz. 10:00  na placu apelowym naszej szkoły odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla dzieci sześcioletnich. Dyrektor szkoły p. Gabriela Rojek oraz  wicedyrektor p. Tadeusz Brzykcy powitali dzieci i ich rodziców  oraz przedstawili nauczycieli, którzy będą pracować w oddziałach przedszkolnych.  Dokonali również przydziału dzieci do poszczególnych grup.

Po części oficjalnej wszyscy zgromadzeni udali się wraz z wychowawcami do sal przedszkolnych, gdzie mogli poznać bliżej swoje panie oraz  nowe koleżanki i kolegów.

Wszystkim dzieciom życzymy miłego pobytu w przedszkolu, każdego dnia radości  z odkrywania świata, wielu przyjaciół, wspaniałych zabaw i zajęć.