8 marca, czyli w Dniu Kobiet, jak co roku, każda kobieta w Szubińskiej Dwójce otrzymała życzenia i symboliczny kwiatek.

Tradycją naszej szkoły stało się, że Samorząd Uczniowski przygotował uroczysty apel, podczas którego pierwszy raz w historii szkoły nadawało radio Wolna Dwójka RMF FM. W audycji radiowej próbowano znaleźć odpowiedź na  pytanie: Kim jest kobieta? Przedstawiono historię kobiety i zawody, które wykonuje płeć piękna. Apel swoim występem uświetnił opiekun samorządu pan Stanisław Adamczyk, wcielając się w rolę Jerzego Połomskiego. Dzięki wesołemu programowi, doskonałemu prowadzącemu i świetnej grze aktorskiej naszych uczniów wszyscy mieli uśmiechy na twarzy i dobry humor.

Na koniec uroczystości paniom i dziewczynkom, z okazji ich święta, złożono najserdeczniejsze życzenia.