11 stycznia 2019 roku w naszej szkole odbył się apel wychowawczy dla uczniów klas 0 – III. Podczas spotkania pani dyrektor Gabriela Rojek życzyła uczniom udanego wypoczynku w czasie ferii. Wspólnie z dziećmi przypomniała zasady bezpieczeństwa podczas zimowych zabaw.

Następnie ogłoszono wyniki Szkolnego Konkursu Plastycznego dla uczniów klas 0 – III,,BEZPIECZNE FERIE BEZ KOMPUTERA, TELEWIZORA I UŻYWEK”. Później podsumowano akcję ,,Wielkie kasztanobranie”.

Szkolny Konkurs Plastyczny

dla uczniów klas 0 – III

,,BEZPIECZNE FERIE BEZ KOMPUTERA, TELEWIZORA I UŻYWEK”

Celamikonkursubyło propagowanie aktywnego stylu życia i wypoczynku dzieci w okresie ferii, kształtowanie umiejętności bezpiecznego zachowania się podczas zabaw zimowych, kształtowanie wyobraźni plastycznejoraz wyzwalanie aktywności twórczej uczniów.

Jury w składzie: artysta plastyk Hanna Zawadzka – Pleszyńska, pedagog szkolny Bogusława Ryska oraz wicedyrektor Tadeusz Brzykcy, wyłoniło najciekawsze prace.

ZWYCIĘZCY klasy ,,0”

I miejsce  Anastazja Dąbrowska „Biedronki”

II miejsce  Nicola Kilkowska – Jedlinska „Żabki”

III miejsce  Nadia Ossowicka „Motylki”

WYRÓŻNIENI

Patryk Janiszewski „Motylki”

Wojciech Makowiecki „Żabki”

ZWYCIĘZCY klasy I – III

I miejsce  Nikola Obremska  1 c

II miejsce  Martyna Dzięciołowska  1 c

III miejsce  Nadia Stasiak  2 c

WYRÓŻNIENI

Maria Lubawy  1 b

Agnieszka Podos 1 c

Laureaci oraz pozostali uczestnicy konkursu otrzymali upominki. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorzy:

Sylwia Krajewska

Karina Kuźniak – Garstecka

Magdalena Wojtas – Gnat

Wielkie kasztanobranie”

Zbiórka kasztanów w ramach corocznej akcji pt.Wielkie kasztanobranie” zakończyła się sukcesem. Uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami, z ogromnym zaangażowaniem, włączyli się do akcji, przynosząc każdą zebraną ilość kasztanów. Zwycięską klasą, która zebrała najwięcej kasztanów, okazała się klasa Ic! Drugie miejsce zdobyła grupa Motylki, a trzecie klasa I b. Przyznano również nagrody indywidualne osobom, które przyniosły do szkoły najwięcej  kilogramów kasztanów.

Najwięcej kasztanów przynieśli następujący uczniowie :

Klasy 0

wyróżnienie : Maja Przybylska –II c

Klasa  III

Kinga Cyran –III a

Upominki zostały zakupione z funduszy otrzymanych ze zbiórki kasztanów, a pozostałą kwotę wpłacono na konto Rady Rodziców.

Wszystkim dzieciom, rodzicom oraz osobom zaangażowanym w zbiórkę serdecznie dziękujemy, a nagrodzonym gratulujemy.

DZIĘKI WASZEMU ZAANGAŻOWANIU, ZEBRALIŚMY 3 TONY I 399 KILOGRAMÓW KASZTANÓW!!!

Sylwia Krajewska

Katarzyna Sztuba