Na początku listopada został ogłoszony konkurs plastyczny pt. „Ko
cham Polskę”, który był skierowany do uczniów klas I-III oraz

dzieci z oddziałów przedszkolnych naszej szkoły.

Głównymi celami konkursu było: zainteresowanie dzieci zagadnieniami dotyczącymi Ojczyzny, jej symbolami, rozbudzanie patriotyzmu, a w szczególności zwrócenie uwagi na bardzo ważny moment historyczny, jakim jest 100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości oraz zachęcanie utalentowanych dzieci do prezentowania własnej twórczości.

Konkurs spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem. Łącznie wpłynęły 73 prace. Jury w składzie: pani dyrektor Gabriela Rojek oraz pani plastyk Hanna Zawadzka-Pleszyńska nie miało łatwego zadania. Zgodnie z regulaminem konkursu, biorąc pod uwagę zgodność pracy z tematem, samodzielność wykonania, jej oryginalność, walory estetyczne oraz pomysłowość autora, jury nagrodziło następujące osoby:

lp.

Nazwisko i imię oddział/klasa

oddziały przedszkolne
1. Klikowska-Jedlińska Nicola Żabki Grand Prix
2. Jaśkiewicz Nicola Żabki I miejsce
3. Ożóg Filip Motylki II miejsce
4. Najdek Oliwia Motylki III miejsce
klasy I
5. Drozd Hanna I a I miejsce
6. Zając Julia I b II miejsce
7. Wyrzykowska Michelle I c III miejsce
klasy II i III
8. Uciński Franciszek II a I miejsce
9. Bembnista Agata II a II miejsce
10. Stasiak Nadia II c

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Ewa Sendwicka

Katarzyna Sztuba