Maryjny konkurs – rozstrzygnięty

W naszej szkole z okazji nawiedzenia kopi obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej Parafii św. Andrzeja Boboli, został przeprowadzony konkurs plastyczny pt. „Czekamy na Ciebie Mamo”. Uczestnicy byli podzieli na dwie grupy wiekowe: klasy 0-II i III-V. Dzieci miały pokazać, w dowolnej technice plastycznej, w jaki sposób przygotowywały się do nawiedzenia. Celem konkursu było zainteresowanie i zapoznanie z historią obrazu Czarnej Madonny. Wpłynęło około 90 prac.

W czwartek , 4 października, na zakończenie rekolekcji szkolnych w kościele Św. Andrzeja Boboli, pani Dyrektor Gabriela Rojek wręczyła nagrody i dyplomy laureatom oraz wyróżnionym uczniom.

Prace uczniów zostały wyeksponowane w kościele, podczas nawiedzenia, jako dar wotywny dzieci dla Matki Bożej.

Oto lista laureatów konkursu:

Grupa  0 – II

1. Maria Lubawy Ib
  2. Małgorzata Kłosowska „0” Motylki
  3. Maja Kłosowska IIa

Wyróżnienie:

Antoni Koralewicz  „0” Motylki

Michalina Makowiecka   Ia

Tatiana Szweda   Ia

Anna Kulig  IIc

Grupa III – V

1. Oliwia Szyperska Vc
  2. Klaudiusz Pieczyński Vd
  3. Katarzyna Wargulec Vd

Wyróżnienie:

Daria Bronchardt  Vd

Miłosz Włodarczak  Vc

Dziękuję wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratuluję i zachęcam do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.

Anna Pokorzyńska