29.11.2017 r. w naszej szkole odbyła się zabawa andrzejkowa. Wzięli w niej udział uczniowie klas 4 – 6 szkoły podstawowej. Od godz. 16.00 do 17.00 uczniowie razem z wychowawcami wróżyli w salach lekcyjnych. Dzieci mogły dowiedzieć się, co czeka ich w przyszłości. Uczestnicy andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwali papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losowali karteczki z nazwami zawodów, które będą wykonywać w przyszłości lub szukali swojej szczęśliwej liczby. Katalog wróżb był obszerny, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego. Po wróżbach rozpoczęła się dyskoteka, w której wzięli udział uczniowie klas 5 i 6. Zabawa trwała od 17.00 do 19.00. Uczniowie bawili się znakomicie.