2 października 2017 roku z okazji Dnia Chłopca w naszej szkole odbył się TURNIEJ ZRĘCZNOŚCIOWY ,,na wesoło” dla uczniów z klas 0 – III.

Nasi chłopcy brali udział w wielu zabawnych konkurencjach. Wykazywali się szybkością i zręcznością. Zadania dla małych panów były bardzo zróżnicowane. Musieli biegać w laczkach ,,wynosząc śmieci”, zamiatać i przynosić ,,zakupy”. Wszystko po to, aby wykazać się  umiejętnością pomocy małym i dużym kobietkom. Śmiechu i radości było wiele. Dziewczynki z wychowawczyniami wspaniale dopingowały zawodników.

Pod koniec spotkania wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodki poczęstunek. Był to dzień pełen wrażeń.

Karina Kuźniak – Garstecka    Magdalena Wojtas – Gnat