W sobotę 23 września odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym zawody sportowe w naszej gminie. Drużynowe biegi przełajowe odbyły się na Stadionie Miejskim w Szubinie. Zawodnicy szubińskiej dwójki godnie reprezentowali swoją szkołę.

W roczniku 2005 i młodsi drużyna:

– dziewcząt zajęła 4 miejsce (Maria Staroń, Aleksandra Plaskaty, Dominika Hejnicka, Amelia Stypczyńska)

– chłopców zajęła 2 miejsce (Jakub Piechowiak, Ksawery Mierzwiński, Radosław Siekierski, Cyprian Walkiewicz, Szymon Kluj, Oskar Werbicki, Filip Janicki)

W klasyfikacji indywidualnej do  Powiatu nakielskiego awansowali:

– Maria Staroń

– Jakub Piechowiak

– Ksawery Mierzwinski

W roczniku 2002-2004 drużyna:

– dziewcząt zajęła 1 miejsce ( Martyna Stefanowicz, Martyna Leppert, Wiktoria Siebor, Aleksandra Szczech, Aleksandra Dominiak, Sandra Sepska)

– chłopców zajęła 2 miejsce (Dominik Krzywdziński, Hubert Rogaliński, Mateusz Wojciechowski, Jonasz Walczak)

W klasyfikacji indywidualnej do Powiatu nakielskiego awansowali:

– Wiktoria Siębor

– Martyna Stefanowicz

– Martyna Leppert

– Dominik Krzywdziński

– Hubert Rogaliński

Ogromne podziękowania dla wszystkich uczestników biegu i za godne reprezentowanie DWÓJKI.

W imieniu nauczycieli wychowania fizycznego:

Agnieszka Kulpeksza