5 maja 2017 roku Motylki i Żabki zostały zaproszone do Zakładu Poprawczego na zawody sportowe, które zorganizował tata Alicji, Pan Daniel Wypych. Zajęcia stały się okazją do podsumowania cyklu lekcji o zdrowiu i dbałości o kondycję. W przeprowadzeniu konkurencji „na wesoło”pomagali wychowankowie: Paweł, Piotr, Wojtek i Maciej.  Podczas zabawy dzieci uczyły się zarówno rywalizacji jak i współdziałania, rozwijały sprawność ruchową, szybkość i zwinność.  Zawody dostarczyły dzieciom mnóstwo radości i wielu pozytywnych emocji. Wszystkie drużyny odniosły zwycięstwo. Na zakończenie przedszkolaki otrzymały w prezencie soki. Naładowane pozytywną energią wróciły do szkoły.

Serdecznie dziękujemy Panu Danielowi Wypych za współpracę i zorganizowanie emocjonujących zawodów, a wychowankom za pomoc i wspólną zabawę.

Sylwia Kral