Tego dnia sala gimnastyczna stała się przepiękną salą balową. Udekorowali ją rodzice i nauczyciele. Uczniowie klas I – III, wspólnie z wychowawczyniami, przygotowali wspaniałe maski karnawałowe, które ozdobiły salę. Nie zabrakło też czerwonych serduszek, które były zawieszone na ścianach.

Przepięknie przebrane dzieci bawiły się przy muzyce. Tańczyły, podskakiwały, podrzucały balony i uczestniczyły w wielu zabawach ruchowych. Uczniowie wysłuchali także ,,walentynkowych wróżb” na nowy rok. Podczas przerwy dzieci spędziły czas w klasie, przy słodkim poczęstunku. Było wiele śmiechu i radości, jak na karnawał przystało.

Za pięknie wykonane maski oraz wspaniałą zabawę, uczniowie zostali nagrodzeni drobnymi upominkami.

Dziękujemy państwu  Joannie i Michałowi Włodarczakom, pani Monice Haberze oraz państwu Mireli i Piotrowi Godkom, wspaniałym rodzicom uczniów, za pomoc w udekorowaniu sali gimnastycznej. Dziękujemy również panu Olkowi Rysce, pracownikom obsługi naszej szkoły oraz młodzieży z Samorządu Uczniowskiego za pomoc w organizacji imprezy.

foto: Julia Guss

foto: Patrycja Mikoś