We wtorek 14 czerwca 2016r. zaprosiliśmy naszych rodziców na uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Na początku pogoda pokrzyżowała nam plany, gdyż chcieliśmy wraz z rodzicami pobawić się na świeżym powietrzu i upiec kiełbaski przy ognisku. Okazało się jednak, że na szkolnym korytarzu może być również wspaniale. Tata Miłosza, Pan Tomasz Kaszewski zorganizował wesołe konkurencje, w których brali udział rodzice i dzieci. W klasie czekał na gości słodki poczęstunek. Nasza cierpliwość została nagrodzona. W końcu deszcz przestał padać i wyjrzało słońce, więc przenieśliśmy uroczystość na zewnątrz. Kiełbaski z ogniska wszystkim smakowały, zabawy na boisku trwały do wieczora. Dziękujemy rodzicom za wspólną zabawę!

Uczniowie klasy III a z wychowawczynią Aliną Rzadkiewicz