W minionym tygodniu na Stadionie Miejskim w Szubinie odbyły się gminne zawody lekkoatletyczne dla dzieci ze szkół podstawowych w trójboju. Zawodnicy startowali w trzech konkurencjach: biegu na 60m, skoku w dal i rzucie piłeczką palantową. W zawodach wzięły udział drużyny z 7 szkół. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewcząt ( w składzie: Staśkiewicz Natalia, Zwolińska Amelia, Stypczyńska Amelia, Rejment Natalia, Kaczmarek Aleksandra, Marchlewska Marta) oraz chłopców ( w składzie: Wojciechowski Kacper, Kalinin Jędrzej, Kubiak Tymon, Wypych Jacek, Borowski Filip, Werbicki Oskar). Wyniki każdego zawodnika były przeliczane na punkty, a następnie sumowane.

Końcowa klasyfikacja mistrzostw gminy Szubin:

Dziewczęta:

I miejsce – SP Tur

II miejsce – SP 2 Szubin

III miejsce – SP Rynarzewo

Chłopcy:

I miejsce – SP Tur

II miejsce – SP 1 Szubin

III miejsce – SP 2 Szubin

Na zakończenie imprezy zwycięzcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami i dyplomami.