We wtorek 08.03.2016 klasy 1 – 3 świętowały Dzień Kobiet. Klasy spotkały się w sali gimnastycznej, gdzie przedstawiciele klas 1a i 1b w imieniu własnym oraz swoich kolegów, złożyli wszystkim paniom i dziewczynkom najserdeczniejsze życzenia. Dziewczynki uczestniczyły w konkurencjach sportowych „na wesoło”. Miedzy innymi biegały w beretach oraz doskonaliły umiejętność posługiwania się mopem. Chłopcy pilnie dopingowali swoje koleżanki. Na zakończenie nie zabrakło kwiatów, słodyczy oraz drobnych upominków.

Katarzyna Sztuba
Alicja Walkiewicz

foto: Rozalia Błoch

foto: Sara Kubiak

foto: Patrycja Mikoś

W ramach obchodów Dnia Kobiet Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs na najoryginalniejszą fryzurę oraz na najlepiej pomalowane paznokcie. Dziewczęta bardzo się postarały i tego dnia oglądaliśmy dużo pięknych i ciekawych kreacji. Jury miało bardzo ciężką pracę, ponieważ każda z dziewcząt wyglądała olśniewająco. Po burzliwych naradach zdecydowaliśmy, iż tytuł „Najoryginalniejszej kreacji” otrzymały:

• w klasach 1-3 SP Zuzia Kozak;
  • w klasach 4-6 SP Oliwia Hapka;
  • w klasach 1-3 gimnazjum Jagoda Grochowska.

Serdecznie gratulujemy !