Od 23 do 25 listopada odbywały się w naszej szkole otrzęsiny klas I gimnazjum. Przez trzy kolejne dni najmłodsi uczniowie gimnazjum prezentowali się w zabawnych przebraniach. Finałem otrzęsin była dyskoteka w Szubińskim Domu Kultury, gdzie przedstawiciele klas pierwszych przedstawiali plakaty charakteryzujące wychowawczynie: panią Danutę Pokorę, panią Arlettę Jagodzińską i panią Wiesławę Woźniak oraz krótkie filmy reklamujące klasę.

foto: Patrycja Mikoś

Prezentacje uczniów oceniało jury, w skład którego wchodzili: pani wicedyrektor Maria Żemojtel, opiekun samorządu szkolnego i jego członkowie. Najlepiej zaprezentowała się klasa I a. Wychowawcy klas otrzymali zdjęcia klasowe, a zwycięska klasa słodką nagrodę.

Po zakończeniu prezentacji uczniowie bawili się w rytmach muzyki nadawanej przez profesjonalnego DJ pana Mirosława Bzdawka.