25 września 2015 roku przy pięknej i słonecznej pogodzie w Paterku odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w biegach przełajowych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych , które były jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Województwa. Zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców przeprowadzono po dwa biegi na krótszym i dłuższym dystansie. Z każdego biegu po 5-u najlepszych uzyskiwało awans do Finału Wojewódzkiego, który zostanie rozegrany 9 października w Bydgoszczy. W biegach wzięli udział najlepsi zawodnicy ze wszystkich gmin powiatu nakielskiego a dużymi sukcesami cieszyli się w szczególności uczniowie naszej szkoły zdobywając miejsca na podium.

I miejsce – Siębor Wiktoria

I miejsce – Broda Brajan

II miejsce – Bogusławska Weronika

V miejsce – Stefanowicz Martyna

0-0397    więcej

Zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale.

Wszystkim startującym gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia na kolejnych zawodach.

Nauczyciele wychowania fizycznego